Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /GREEN-KALEJ/templates/gk_creativity/lib/framework/helper.layout.php on line 154

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /GREEN-KALEJ/includes/application.php on line 536

SZKOLENIE PSÓW


Formy i metody szkoleniowe

 Formy i metody szkoleniowe - green kalej  Formy i metody szkoleniowe - green kalej  Formy i metody szkoleniowe - green kalej

Aktualnie nie prowadzimy szkoleń i konsultacji behawioralnych.

Szkolimy psy metodami pozytywnymi: poprzez kształtowanie, naprowadzanie oraz wyłapywanie. Podczas szkolenia pracujemy nad budowaniem więzi i relacji między właścicielem i jego psem. Bardzo ważną rolę odgrywają tu emocje psa i właściciela, dobrze zmotywowany pies będzie się szybciej i efektywniej uczył.

Nie uznajemy przemocy wobec psów, nie zmuszamy psów siłą do posłuszeństwa. Pozytywne szkolenie psa odpowiada na jego naturalną potrzebę uczenia się oraz zabawy. Dzięki pozytywnym wzmocnieniom pies będzie się doskonale bawił, a tym samym szybko uczył i zapamiętywał nowe rzeczy.

Szkolenie buduje w psie pewność siebie, pies jest szczęśliwy, spokojny, czujny, czuje się bezpiecznie. Właściciel psa dzięki naszemu szkoleniu dowie się, jak postępować ze swoim psem, tak aby życie z psem stało się bezproblemowe i szczęśliwe. Dzięki konsekwencji, wytrwałości i cierpliwości w codziennych ćwiczeniach możecie nauczyć swojego psa i siebie, jak wspaniale spędzać razem czas na zabawie i nauce

Szkolimy również z pomocą klikera.
Szkolimy psy w każdym wieku: szczeniaki, juniorów, psy dorosłe oraz psich seniorów. Na szkolenie przyjmujemy psy wszystkich ras oraz psy wielorasowe. W szkoleniu nie mogą brać udziału psy ras uznanych za agresywne wg art. 10 ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt.

 

Podczas pierwszego szkolenia należy mieć ze sobą:

- smakołyki dla psa (małe, najlepiej miękkie, w dużej ilości)
- obrożę/ szelki i smycz (nie używamy kolczatek, obroży elektrycznych, smyczy automatycznych)
- ulubioną zabawkę psa (piłeczkę, szarpak)
- wygodny strój i obuwie dla właściciela
- chęć do pracy i dobry humor

Na pierwszych zajęciach rozmawiamy o potrzebach, problemach i oczekiwaniach dotyczących efektów szkolenia. Szkoleniowiec proponuje plan działania/ postępowania oraz opisuje szkolenie oraz możliwe do osiągnięcia efekty.


Regulamin szkolenia

regulamin szkolenia - green kalej regulamin szkolenia - green kalej regulamin szkolenia - green kalej

Aktualnie nie prowadzimy szkoleń i konsultacji behawioralnych.

Regulamin szkolenia psów prowadzonego przez firmę Green Kalej:
Zasady ogólne:

  1.     Właściciele ponoszą pełną odpowiedzialność za swojego psa i wyrządzone przez niego szkody.
  2.     Pies biorący udział w szkoleniu powinien posiadać książeczkę zdrowia wraz z wpisanymi aktualnymi szczepieniami, odrobaczeniem, zabezpieczeniem przeciwko pasożytom zewnętrznym.
  3.     Na szkolenie przyjmujemy psy w każdym wieku. Rasa: nie mogą brać udziału psy ras uznanych za agresywne wg art. 10 ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt, dopuszcza się psy wielorasowe.
  4.     Niedozwolone jest prowadzenia psa w kolczatce, łańcuszku zaciskowym, kagańcu itp. Pies powinien być w obroży lub szelkach i na smyczy.
  5.     Podczas szkolenia pies nie może być przez przewodnika szarpany, ciągnięty lub zmuszany siłowo do wykonania zadania.
  6.     W czasie zajęć praktycznych szkoleniowiec decyduje o tym, czy pies jest prowadzony na smyczy, czy może biegać luzem.
  7.     Właściciel jest zobowiązany sprzątać po swoim psie, szczególnie w miejscach publicznych.
  8.     Właściciel zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu oraz do zwracania uwagi na innych uczestników kursu, współpracy oraz wzajemnego szacunku.
  9.     Podczas trwania kursu nie można nagrywać przebiegu zajęć (audio, wideo), ani robić zdjęć, chyba że prowadzący wyrazi zgodę. 

Oferta

oferta - green kalej oferta - green kalej oferta - green kalej

 

Aktualnie nie prowadzimy szkoleń i konsultacji behawioralnych.

 

Proponujemy zajęcia indywidualne trwające  po ok. 50-60 minut - koszt jednych zajęć to 80 zł.
Zajęcia odbywają się w formie teoretyczno – praktycznej (szkolimy psa i właściciela), tak aby najefektywniej wykorzystać potencjał i możliwości psa. Na szkolenie dojeżdżamy do domu klienta lub spotykamy się w dogodnym dla niego miejscu. Pierwsze spotkanie odbywa się w domu klienta. Cena zajęć może ulec zmianie ze względu na odległość od miejsca zamieszkania klienta oraz czas dojazdu.

 

Prowadzimy indywidualne konsultacje behawioralne i pomagamy w eliminacji niepożądanych zachowań psa - pierwsze spotkanie trwające ok. 60 minut kosztuje 100 zł.

Zajęcia odbywają się w domu klienta. Na pierwszym spotkaniu omawiamy szczegółowo występujący problem oraz całokształt życia psa, tak, aby dobrze poznać sytuację, zachowanie psa i jego przyczyny. Następnie proponujemy plan modyfikacji zachowania psa i pomagamy go wprowadzić w życie na kolejnych spotkaniach szkoleniowych.  

 

Posłuszeństwo podstawowe:

- Budowanie więzi właściciela z psem oraz motywacji do pracy
- Skupienie uwagi/kontakt wzrokowy
- Reagowanie na imię
- Nagradzanie psa
- Przywołanie (do mnie/ dostawianie do nogi)
- Prawidłowa zabawa
- Siad
- Waruj / Leżeć
- Zostań
- Chodzenie na luźnej smyczy
- Chodzenie przy nodze
- Stój
- Czekaj/zostaw. Weź
- Akceptowanie zabiegów pielęgnacyjnych

Strony internetowe Częstochowa: Wykonanie: Studio Pivot www.pivotstudio.pl